tel: (32) 216-88-66
fax: (32) 329-83-82
mob: (32) 500-634-000
pl en en

O firmie

Nasza firma powstała w 2003 roku, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie hydrauliki siłowej. Nasi pracownicy dwa razy w roku przebywają na szkoleniach dotyczących hydrauliki siłowej. Do Państwa dyspozycji jest pięciu handlowców, którzy odpowiedzą Państwu na każde pytanie dotyczące hydrauliki siłowej.

 

Posiadamy własny magazyn, który jest odpowiednio zaopatrzony w części do pomp i silników hydraulicznych POCLAIN. Podstawowe części takie jak kompletne grupy rotacyjne do silników promieniowych takich typów jak: MS02 / MSE02, MS05/MSE05, MS08 / MSE08, MS11 / MSE11, MS18 / MSE18 oraz MS25 / MSE25 posiadamy praktycznie w ciągłej sprzedaży.

 

Pozostałe elementy pomp i silników POCLAIN sprowadzamy praktycznie w ciągu kilku dni z naszej centrali w Niemczech.
Oferujemy części zamienne do silników typu: MS, MK, MHP, MG, MW, ML, MZ, MP, MD, MI, MF, CDM, M/MY oraz pomp typów: PW, PWE, P, PM i PL.

 

Prosimy pamiętać, aby przed wysłaniem do nas zapytania ofertowego dotyczącego części do pomp lub silników Poclain zawsze podawać wszystkie dane znajdujące się na tabliczce znamionowej danej jednostki. Dzięki temu, będziemy mogli szybciej i dokładniej odpowiedzieć na Państwa zapytanie.

Uwaga:
Wszelkie zastrzeżone nazwy, znaki towarowe, logo, nazwy produktów oraz oznaczenia usług (nazywane łącznie „znakami towarowymi”) umieszczone w tym serwisie internetowym zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych i stanowią wyłączną własność odpowiednich podmiotów.

Żadna z treści umieszczonych w tym serwisie internetowym nie może być interpretowana jako nieuprawnione lub zamierzone używanie przez nas znaków towarowych ich właścicieli ani też sprawiać wrażenia, że jesteśmy posiadaczami identycznych znaków i praw, a wręcz przeciwnie, wzmianka o znakach towarowych służy tylko dla celów dystrybucji tych produktów.